Pn-Sb: 08:00-20:00
Nd: po zapisach

02-230, Warszawa,

ul. Jutrzenki, 81

info@autolux-motors.pl

PL / RU


O nas

Każdemu samochodu jest potrzebna profesjonalna opieka o wysokiej jakości połączona z troską do auta. Naszym celem jest zapewnienie Państwu takiego poziomu usług. AUTOLUX motors to niezbędne miejsce na mapie dla każdego prawdziwego kierowcy — miejsce, które udziela wszechstronną kontrolę sprawności samochodu. Nasz serwis łączy w sobie szeroki zakres usług związanych z myciem, sprzątaniem, oraz kompleksową oceną stanu technicznego auta. Dbanie o sprawność samochodu dla jego właściciela nie jest formalnością, lecz koniecznością związaną przede wszystkim z bezpieczeństwem. Nasz wysoko wykwalifikowany personel jest w stanie zagwarantować Państwu skuteczną realizacji postawionych przed nami zadań w najkrótszych możliwych terminach.

Podejmujemy się do wykonania zleceń o dowolnym stopniu trudności: od ogólnej diagnostyki do napraw szczegółowej specjalizacji.

Niezwłocznie odebranie zamówień oraz realizujemy dostawę oryginalnych części samochodowych. Proinformuj nas o tym, czego szukasz i my to robimy za Ciebie!


3 przyczyny dlaczego warto współpracować z nami

01


Oszczędzasz swój czas

02


Oszczędzacz pieniądze

03


Sumienność w wykonywaniu zadań

Przyjedź do nas i skorzystaj z fachowej profesjonalnej pomocy

oraz przyjemnych bonusów Czekamy na Ciebie!


Skontaktuj się z nami

Wymagane pole
Wymagane pole Niepoprawny adres e-mail
Wymagane pole
Wymagane pole
Wiadomość została wysłana
Wystąpił błąd